مشاهده همه پرسش‌ ها، صفحه 3 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر محسن یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام عرض ادب من دیروز عصب کشی کردم دندون هفت فک بالا رو امروز از یک طرف بینی من عفونت میاد علت چیست
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلاتم وقت بخیر

   حتما با دکترتون صحبت کنید. این احتمال وجود دارد که ته ریشه دندان در سینوس شما بوده باشد و باعث تخلیه عفونت از بینی شده باشد .

 • تصویر کاربر لیلی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید دندون من عفونت کرده لثه ام یادکرده زخم شده موقع غذاخوردن چه کار کنم واسه عفونت دندون چی کار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   بهترین کار و اصولی ترین کار این است که حتما به دندانپزشک خودتان مراجعه کنید ایشان وضعیت دندان ها را بررسی میکنند و برای شما عکس مینویسند تا وضعیت عفونت و ریشه های دندان بیشتر بررسی شود و برمبنای میزان عفونت آنتی بیوتیک مناسب را برای ایشان تجویز میکنند . فراموش نکنید خودسرانه و بدون بررسی و ویزیت استفاده از آنتی بیوتیک خطرناک بوده و ممکن است جواب لازم را به شما ندهد .

 • تصویر کاربر خدابخش یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  من درد فک دارم دکتر فک و صورت گفته برام برای گارد نابت پیش دکتر دندانپزشک بروم من دهانم کم باز میشود و چیز سفت نمیتونم بخورم گارد نابت اثری برای بهبود دارد
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   نایت گار در حالت کلی برای افرادی تجویز و نوصیه میشود که شب هنگام خواب حالت دندان قروچه دارند یا ساییدگی دندان در این افراد زیاد دیده میشود . از علائم این مشکل هم این است که صبح ها بعد از بیدار شدن فک اونها درد میکند و این نشانه این است که فرد در شب دندان قروچه داشته و دندان ها روی هم ساییده شده اند که در این افراد استفاده از نایت گارد برای جلوگیری از مشکلات بعدی استفاده از نایت گارد لازم و ضروری است . این یکی از روش های حل درد فک است . علت های درد فک میتواند مختلف باشد مثل مثلا مشکلات خود فک ، باز شدن یا باز نشدن درست فک که همه این موارد باید بررسی و درمان مطابق با آن تجویز شود که بهتر است در موارد گفته شده ویزیت حتما صورت گیرد تا علت را بررسی کنیم ولی در صورتی که مشکل شما همان ساییدگی دندان یا دندان قروچه است نایت گارد بهترین گزینه است .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی