مشاهده همه پرسش‌ ها، صفحه 12 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر علی شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام
  من بعد از یک ماه پایه ایمپلنت از فکم بیرون اومد و افتاد خواستم راهنمایی کنین که چکار کنم .
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   در صورتی که پایه ایمپلنت شما نگرفته باشد ، پایه آن کشیده میشود و دو الی 3 ماه صبر میکنند تا استخوان مجددا بازسازی شود و بعد از این مدت میتوانن پایه جدید را بگذارند .

 • تصویر کاربر آزاده شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام.پسرم شش سالشه و دندان دائمی پایینش پشت دندان شیری درامده، دندان شیری هم اصلا لق نشده. ممنون میشم راهنمایی کنین. که ایا جای نگرانی هست یا خیر
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   جای نگرانی نيست، به صورت طبيعی دندانهای قدامی پايين پشت دندانهای شيری رويش می يابد و به تدريج با رويش بيشتر و نيروی زبان به سمت جلو متمايل می شوند و در جای خود قرار ميگيرند و دندانهای شيری هم به تدريج تحليل ريشه يافته و لق ميشوند ومی افتند.

 • تصویر کاربر مهسا شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  من هفته پیش دندون درد داشتم چون دندونم ریخته بود و ریشه درد میکرد برای دراوردنش یه جراحی کوچولو کرد. ولی هیچ دارویی نداد بهم و گفت درد داشتی مسکن بخور. بعدشم هم تا 5 روزی درد داشتم فقط ژلوفن با سفیکسان خوردم. الان درد خیلی کمتر شده ولی از وقتی دردش کم میشد سقف دهانم بشدت میسوزه و بغل همون ریشه ای که کشیدمه .علتش چیه حتی موقع غذا خوردن اب و ... خیلی اذیت میکنه الان چند روزه ای طوریه . راه درمانشو میشه بهم بگید😢🙏
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۲ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   این ضایعات شما مربوط به هرپس داخل دهانی است که ویروس آن گاهی بعد از کارهای دندانپزشکی و بر اثر استرس فعال می شود. می توانید جهت تسکین درد از پماد آسیکلویر داخل دهانی و یا پماد kenalog استفاده کنید این ضایعات حداکثر تا ۱۴ روز دیگر بهبود می یابد . اگر بعد از این مدت این ضایعات بهبود نیافت میتوانید با هماهنگی مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان از متخصص بیماری های دهان و دندان ما بگیرید ، ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی