مشاهده همه پرسش‌ ها، صفحه 1 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  من پسرم 6 سالگی دندان شیریش افتاده الان7سالشه هنوز درنیومدهبه نظر شما کی شروع به درآمدن میکند
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( 3 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   البته تا ۷ سالگی طبیعی است ولی باید جوانه دندان دایمی بررسی شود . شما میتوانید به متخصص کودکان مراجعه کنید تا وضعیت دندان و نحوه رویش دندانهای فرزند شما بررسی شود .

 • تصویر کاربر شیما چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  پسر من دندان سازی رفته بود و لبش سر بود و گاز گرفته.الان دوروزه که لبش مثل آفت جای گاز گرفتگیش رویه بسته و هیچی نمیخوره و میگه درد میکنه.نمیدونم باید چیکار کنگ.
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( 3 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   می توانید از بی حس کننده های موضعی بر روی محل استفاده کنید تا کودک شما بتواند غذا بخورد . در کمتر از ۱۰ روز دیگر بهبود می یابد اگر در اثر گاز گرفتن ایجاد شده باشد . در صورتی که بعد از این مدت همچنان زخم برطرف نشد حتما با هماهنگی با مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان از متخصص بیماری های دهان و دندان که در مطب ما حضور دارند ، بگیرید . ایشان زخم را بررسی و مشکل را حل خواهند کرد .

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۱ بهمن ۹۸( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  با سلام منم خیلی از آمپول بی حسی میترسم آخرین بار تو بچگی رفتم دندون پزشکی و اصلا یادم نمیاد الان 20 سالمه خدا میدونه چند تا دندونام خرابه چون زبون که میزنم بیشتر دندونام خالیه بعضیا سطحی و بعضیا بیشتر عجیبه که درد نمیگیره بخاطر ترس از یه امپول ساده تا الان از بچگی دیگه نرفتم دندون پزشکی چیکار کنم ترسم بریزه و با ترسم مقابله کنم ممنون میشم بعد میخواستم بدونم از کجا باید بفهمیم دندونمون به عصب کشی نیاز داره همین که درد بگیره نشونه ی عصب کشیه یا نشونه ی دیگه ای هم داره؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۱ بهمن ۹۸( 4 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   نگران نباشید الان روش های جدیدی برای حل این ترس ها وجود دارد مثل اسپری بی حسی و ... که طبق نظر دکتر میتوان از آنها استفاده کرد .در مورد اینکه آیا دندان شما به عصب کشی نیاز دارد یا خیر لازم است از دندانها عکس تهیه کنید و با همراه داشتن عکس به دندانپزشک مراجعه نمایید تا وضعیت دنداها بررسی شود و ندانهایی که احتمالا پوسیده و یا نیاز به عصب کشی دارند را مورد معاینه قرار دهند. در صورت نیاز و بعد از تهیه عکس میتوانید با هماهنگی با مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان بگیرید .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی