مشاهده همه پرسش‌ ها، صفحه 1 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر حمید سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام لطفأبفرمائیدقیمت دندان مصنوعی ژله ای چقدرهست ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸( 4 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   هزینه دندان مصنوعی بستگی به نوع کار لابراتوار و میزان کار آن دارد ، در حالت کلی برای هر فک هزینه ای در حدود 2 میلیون دارد .

 • تصویر کاربر مهدی سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸( 4 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام ممنون که جواب منو دادید. هیچ درد و سوزشی ندارم حالت رگه رگه شده به قطر 5 میلی متر و تقریبا ده روز هستش
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸( 4 روز پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   امکان دارد به علت واکنش به ترمیم های آمالگام دندان ها باشد. ولی با توجه به شکل ضایعه بهتر است حضوری معاینه بالینی دقیق شوید تا در صورت لزوم نمونه برداری انجام شود. شما میتوانید با هماهنگی با مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان از متخصص بیماری های دهان و دندان که در مطب ما حضور دارند ، بگیرید . ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد .

 • تصویر کاربر آناهیتا یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من از حدود یک هفته پیش در گوش چپم درد شدیدی احساس میکنم به متخصص گوش مراجعه کردم گفتن که گوش جرم داره چند روز قطره ریختم و بعد مراجعه کردم برای ساکشن، اما همچنان درد دارم و درد منتشر میشه در دندان ها، فک و گردن و گاهی سرم و یک درد تیر کشنده است.ضمن اینکه در همین سمت دندان عقل نهفته ای هم دارم که گوشت اضافه هم از لثه آورده. آیا ممکنه این درد مربوط به دندان باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   این احتمال که این درد مربوط به دندان عقل هم هست وجود دارد ولی چون به متخصص گوش مراجعه کردید و تشخیص ایشون جرم داخل گوش است و قطره هم دادند اول باید بطور کامل این مشکل برطرف شود . هر وقت متخصص گوش اعلام کردند که این دردها ناشی از عفونت یا مشکلی در گوش نیست باید از فک خودتون عکس تهیه کنید تا ما هم بررسی کنیم که آیا درد ناشی از دندان عقل هم هست یا خیر . چون درمان نصفه کاره گوش ممکن است ادامه دار باقی بماند پس اول درمان گوش را قطعی کنید و بعد با عکس به دندانپزشک مراجعه کنید تا وضعیت دندان ها ، ریشه و ... بررسی شود .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی