مشاهده پرسش های دسته عمومی، صفحه 4 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر بهاره چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام و وقت بخیر آقای دکتر عزیز من لیدوکایین که تزریق میکنم بدنم کهیر میزنه چه نوع بیحسی باید تزریق.کنم به جای لیدوکایین ؟و همینطور به آموکسی سیلین و.پنی سلینیم حساسیت دارم میتونم برای عفونت دندان از اریترومایسین استفاده کنم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   معمولا ما به کسانی که حساسیت دارند ، برای بی حسی citanest میزنیم ولی پیشنهاد میکنم حتما قبلش یک بار بعنوان تست بزنید و بعد از اطمینان استفاده کنید . در مورد آنتی بیوتیکی گفتید باید بگم بله میتوانید استفاده کنید .

 • تصویر کاربر ا چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام چند روزی است که سقف دهانم در قسمت جلو به اندازه یک عدس ورم کرده ،وقتی زبان می زنم به ریشه دندانهایم فشار می آید و درد می گیرد. علتوچه می تواند باشد ؟ و چه باید کرد؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   تورم در سقف دهان می تواند منشا دندانی و غیر دندانی داشته باشد که باید حضورا مراجعه کنید و معاینه شوید تا هر کدام از علت ها بررسی و درمان شود. شما میتوانید با هماهنگی مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان از متخصص بیماری های دهان که در مطب ما حضور دارند بگیرید . ایشان با بررسی مشکلات دهانی شما را راهنمایی خواهند کرد .

 • تصویر کاربر فاطمه چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باعرض سلام..من چای داغ خوردم بالای دهان زخمه..هرچی می خورم اذیت میشم لطفا راهنمایی کنید.باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   می تونید دیفن هیدرامین و آلومینیوم ام جی رو باهم مخلوط کنید و روزی ۳-۴ بار به مدت یک الی دو دقیقه دهانشویه بفرمایید تا دردتون تسکین پیدا کنه و بتونید راحت تر غذا بخورید. زخمتون اگه به دلیل سوختگی باشه در کمتر از ۱۴ روز بهبود پیدا می کند

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی