مشاهده پرسش های دسته عمومی، صفحه 3 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر احمد چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر ممنون از شما. من 5سال قبل دو دندان کرسی کنار همدیگر راعصب کشی و روکش کردمیک رو کش دوتایی برای هر دو دندان با هم قرار گرفت و مشکلی نداشتم تا اینکه از دو سال قبل بوی بد دهان شروع شد و دایما بیشتر میشود به گونه ای که جدیدا برای اطرافیانم کاملا محسوس میباشد. در عین حال چند ماه است که با فشار زیاد بر روی این دندانم احساس درد هم میکنم خواستم بدانم تشخیص شما چیست و ایا امکان عفونت دندان مطرح است یا این از تجمع باکتری در زیر روکش ناشی میگردد و یا اصلا این در مورد روکش عادی است. در ضمن بهداشت راهم رعایت کرده و گاهی هم قبل از خواب دهانشویهاستفاده میکنم اما افاقه نمیکند.
  خیلی ممنونم از پاسخی که میفرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   در مورد شما باید حضورا تشریف بیارید که ما از دندان های شما عکس تهیه کنیم تا بتونیم روکش ها و وضعیت دندان های شما را بررسی کنیم تا مشخص شود که آیا بوی دهان فقط از محل روکش هاست یا این بو مربوط به دندان ها می باشد .یا ممکن است دچار التهاب لثه شده باشید حتی این مورد مککن است بعلت مشکلات گوارشی شده باشید و عوامل بسیار دیگری باشد. پس اولین مورد بررسی و ویزیت دندان ها و مشاوره و عکس دندان است . ممکن است این مشکل با تعویض روکش ها و یا حتی در صورت وجود التهاب با مصرف آنتی بیوتیک برطرف شود

 • تصویر کاربر رضا چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام.من ی مدت کوتاهی هست ک بعداز دوش گرفتم مقابل کولر میخابم.از اون روز با خوردن اب سرد دندونم تیر میکشه.البته فقط دندونی ک ماه قبل پزشک گفت باید ترمیم بشه.البته احساس میکنم گوشمم چرک داره.خاستم بدونم نیاز ب عصب کشی دارم یا ن؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   درد هایی که مربوط به عصب باشد نشانه های مختلفی دارد مثل تیر کشید و ذوق ذوق کردن مداوم ، حساسیت به نوشیدن مایعات سرد و گرم و مواردی دیگر ، در مورد شما اولین کار این است که از دندان خود عکس بگیرید ، این امکان وجود دارد که پوسیدگی قبلی دندان شما باعث التهاب و آسیب به ریشه دندانهای شما شده است . در صورتی که بعد از گرفتن عکس و مراجعه به دندانپزشک علت مربوط به دندان تشخیص داده نشد میتوانید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید .

 • تصویر کاربر ملیحه دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام میخواستم بپرسم آیا کسی که عکس کامل از فک و دندان انداخته اگه عکسش رو گم کنه میتونه از مرکز عکسبرداری نسخه کپی بگیره ؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   این مورد رو من اطلاع دقیق در موردش ندارم . میتونید با همان مرکزی که ازش عکس تهیه شده تماس بگیرید .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی