آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر مهدیس دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام.آقای دکتر من تقریبا دو ماه پیش دندون پزشکی بودم و تموم دندون هام چک شد هرکدوم نیاز به ترمیم و عصب کشی داشتن انجام شدن. ولی الان سه روز هست ک درد همزمان گوش و دندون دارم و به اینصورت که تمام دندون های بالا و پایین سمت راست و گوش سمت راستم درد میکنه. نظر شما چیه؟ من به متخصص گوش مراجعه کنم یا دندون؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 1 هفته پیش)

   علت این دندان درد  میتواند متفاوت باشد . ممکن از پوسیدگی جدید اتفاق افتاده باشد یا حتی در برخی موارد عصب کشی به درستی انجام نشده باشد . شما میتوانید عکس جدیدی از دندان ها بگیرید و با هماهنگی به مطب مراجعه کنید تا دندان ها بررسی شوند . در صورتی که مشکل برای دندان ها نبود به پزشک گوش و حلق مراجعه کنید .

 • تصویر کاربر شهين دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  الان نزديك دو سال از سوزش دهان رنج ميبرم هر چي دكتر ميرم فايده ايي نداره لطفا راهنماييم كنيد ٥٥سالمه
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   شما میتوانید با مطب هماهنگ کنید و وقت ویزیت از متخصص بیماری های دهان که در مطب ما حضور دارند بگیرید . ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد .

 • تصویر کاربر علی شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر.
  من یکی از دندان های جلویم را کشیدم و الان فقط لسم مونده. شما کدام روش را توصیه میکنید؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   بهترین روش برای دندان کشیده شده ایمپلنت می باشد . در هر صورت باید لثه توسط دندانپزشک بررسی شود که آیا احتیاج به پیوند استخوان میباشد یا خیر . در صورت عدم نیاز بیریج باید صورت گیرد و بعد آن روکش .

 • تصویر کاربر احسان شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خدمت دکتر
  بنده ۲ هفته پیش درد شدیدی در قسمت بالا و سمت راست لثه ام حس میکردم و دقیقا نمیدونستم که درد کدام دندان است ، تا اینکه به دندان پزشکی مراجعه کردم و دکتر گفت که به احتمال زیاد بخاطر دندان عقل است و دندان عقل را کشید ، یکی دو روز دردی نداشتم ، تا اینکه روز سوم پس از کشیدن دندان عقل ، متوجه ورم و درد در دندان شماره شش بالا و سمت راست شدم و کم کم صورتم ورم کرد ، دوباره به پزشک مراجعه کردم و گفت که احتمالا ریشه دندان شماره ۶ عفونت دارد و برایم قرص آموکسیسیلین و مترونیدازول نوشت ، حدود ۱۰ روز قرص هارو خوردم و ورم صورتم کم شد ، اما همچنان در دندان شماره ۶ درد و ورم دارم
  سوالم اینکه که این ورم با خوردن قرص خوب میشه یا نیاز به اصلاح و عصب کشی دندان داره ؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   بهترین روش برای شما این است که به همراه عکس به مطب مراجعه کنید در صورتی که دندان 6 عصب کشی نشده باشد باید عصب کشی بر روی آن انجام شود . با اسنفاده قرص و دارو این دردها موقتا آرام میشوند و درد مجددا بازگشت دارد پس بهتر است درمان اصلی روی دندان صورت گیرد .

 • تصویر کاربر مانی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سالها پیش دندان 6 پایین را پر کردم . بعد از آن از صدای فلزات ناراحت می شوم. ولی این اواخر خیلی بد شده تا حدی که نمی توانم قاشق چنگال بشوم. دندانهایم و مخصوصا همان دندانم شروع به درد می کند. چکار کنم؟کمکم کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   شما میتوانید با ترمیم های همرنگ دندان این مشکل را برای خود حل کنید 

 • تصویر کاربر الناز یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام و عرضش ادب
  من دو روز هست که گوش درد دارم به نحوی که وقتی دندانهای سمت چپ رو روی هم فشار میدم قسمت انتهای گوشم تا گلو درد میگیره و لازم به ذکر هستش که دندانهای سمت چپ بنده عصب کشی شده اند. در این خصوص راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   در مورد وضعیت دندان شما باید بگویمم دلایل متفاوتی وجود دارد ممکن است دندان به درستی عصب کشی نشده باشد ، یا بلدی و کوتاهی داشته باشد و حتی ممکن است النهاب ثانویه داشته باشد . در تمامی این موارد و برای تشخیص درست شما باید از دندان عکس بگیرید و برای ویزیت مراجعه کنید .

 • تصویر کاربر رضا شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام .وقت بخیر.پسر من 6 سالشه الان روی سمت چپ صورتش که میخابه درد میکنه وبیدار میشه.چطور میتونم بفهمم درد گوش داره یا دندان؟
  باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   گاهی دندان درد ها بعلت پ.سیدگی های ظاهری در دندان می باشد . که با معاینه دندان مشخص میشود . اگر پوسیدگی بصورت ظاهری باشد با معاینه دندان پزشک و در غیر این صورت با تهیه عکس از دندان و مراجعه به دندان پزشک میتوان مشخص کرد که علت از دندان است یا خیر .

 • تصویر کاربر سحر یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  من الان نزدیک یکساله ی مشکلی تو دهانم دارم به هردکتر حلق و بینی هم مراجعه میکنم متوجه نمیشن درواقع میگن هیچی نیس مشکل من اینه از کامم و بین دندون جلو بالا ترشح میاد بیرون به صورتی که من با زبونم میکشمش بیرون و راه نفسمم بسته دیگ واقعا خسته شدم مدام مجبورم از بالا خارجش کنم وگرنه خفه میشم ، به نظر شما این مشکل از دندون میتونه باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   برای این مورد شما باید با متخصص بیماری های دهان و دندان مشورت کنید . شما میتوانید با مطب هماهنگ کنید و وقت مشاوره و ویزیت را از متخصص بیماری های دهان و دندان که در مطب ما حضور دارند بگیرید و ایشون شما را راهنمایی خواهند کرد .

 • تصویر کاربر حمید یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام سال نو مبارک من تمام دندونام رو کشیدم و می خو ام دندون ثابت رو بز ارم و سنم 42ساله هستم میخواستم بدونم بهترین نوع کاشت دندون ثابت که هم محکم و هم ظریف و شفاف و سرامیکی باشه ساخت کدوم کشوره ایا کره ای خو به یا بهتر از کره ای هم داریم ممنون میشم یه برند خوب که ظاهرش خوب و محکم باشه تشکر بسیار باذکر نام برند و کشور سازنده و همچنین کرهای چه نو ع مارکه ثابتی عالیه مرسی .منظور ایملنیت نیست من خودمم نوع ثابت رو نه دیدم و اولین باره دندون پزشکی رفتم و همشون رو کشیدم
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   در صورتی که کلیه دندان های خود را کشیده اید بهترین درمان برای شما ایمپلنت است . در زمینه ایمپلنت فقط قسمت فلزی ایمپلنت ساخت کشورهای مختلفی مثل امریکا ، کره و سوئیس هست و قسمت روکش آن در ایران تولید میشود که به انتخاب و سلیقه و بوده شما میتونه انواع مختلف و کیفیت های مختلف را داشت .

    

 • تصویر کاربر مینا شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام.آقای دکتر
  الان یک ماه هست داخل گونه هام دچار تورم یا گوشت اضافی شده .اصلا هم هیچ دردی ندارم.خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید.عکسش رو هم میفرستم.ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۷ فروردین ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   شما میتوانید با مطب تماس بگیرد و وقت ویزیت و مشاوره با متخصص بیماری های دهان و دندان که در مطب ما حضور دارند بگیرید . ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی