مشاهده پرسش های دسته عمومی، صفحه 2 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر ارش یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام جناب دكتر دندون من ابسه كرده و مدتيه سرگيجه دارم ايا دليلش ميتونه عفونت دندونم باشه در ضمن ابسه فك پايينمه
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   گاهی می تواند باعث این قضیه شود ولی نه لزوما. لطفا آبسه دندانی را با مراجعه به دکتر درمان نمایید و در صورت ادامه داشتن سرگیجه و یا همراهی آن با علامت های دیگر مانند تهوع حتما به متخصص مراجعه نمایید. شما میتوانید با هماهنگی با مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان از متخصص بیماری های دهان که در مطب ما حضور دارند بگیرید . این مورد را جدی گرفته و از کمک ایشان استفاده کنید .

 • تصویر کاربر خدابخش یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  من درد فک دارم دکتر فک و صورت گفته برام برای گارد نابت پیش دکتر دندانپزشک بروم من دهانم کم باز میشود و چیز سفت نمیتونم بخورم گارد نابت اثری برای بهبود دارد
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   نایت گار در حالت کلی برای افرادی تجویز و نوصیه میشود که شب هنگام خواب حالت دندان قروچه دارند یا ساییدگی دندان در این افراد زیاد دیده میشود . از علائم این مشکل هم این است که صبح ها بعد از بیدار شدن فک اونها درد میکند و این نشانه این است که فرد در شب دندان قروچه داشته و دندان ها روی هم ساییده شده اند که در این افراد استفاده از نایت گارد برای جلوگیری از مشکلات بعدی استفاده از نایت گارد لازم و ضروری است . این یکی از روش های حل درد فک است . علت های درد فک میتواند مختلف باشد مثل مثلا مشکلات خود فک ، باز شدن یا باز نشدن درست فک که همه این موارد باید بررسی و درمان مطابق با آن تجویز شود که بهتر است در موارد گفته شده ویزیت حتما صورت گیرد تا علت را بررسی کنیم ولی در صورتی که مشکل شما همان ساییدگی دندان یا دندان قروچه است نایت گارد بهترین گزینه است .

 • تصویر کاربر ارمان یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  چند روز پیش به دندانپزشکی مراجعه کردم برای عصب کشی دندان آسیاب
  بعداز تراشیدن و خالی کردن قسمتهای پوسیده دندان گفتند که دندانتان عفونت دارد اول باید عفونت رفع شود تا عصب کشی کنیم و مابقی کارها...
  از آن روز دردگوش دارم و وز وز گوش
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 6 روز پیش)

   سلام وقت بخیر

   در صورتی که در هنگام انجام هرگونه عمل دندانپزشکی ، تشخیص داده شود که دندان دارای عفونت است ، اصولی ترین کار این است که ابتدا مشکل عفونت بطور کامل برطرف شود چون در صورتی که این عفونت کنترل نشود ممکن است به نقاط دیگر دهان سرایت کرده و مشکلات بیشتری را ایجاد نماید . پس من هم موافق نظر پزشک شما هستم و بهتر است اول وضعیت عفونت دندان حل شود و سپس ادامه کارهای لازم برای دندان شما صورت گیرد .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی