مشاهده پرسش های دسته عمومی، صفحه 16 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر مهسا شنبه ۱ تیر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر،امروز برای عکس دندونم رفتم،دندان هفت فک بالا سمت چپ عصب کشی میخواد وبغلش یه دندان عقل نهفته هست،فک پایین سمت راست دندان شش عصب کشی میخواد وبغلش دندان عقل نیمه نهفته هست،سوالم اینه من گوش درد وسردرد و درد گونه ودرد اطراف چشم دارم این دردهایم مربوط به دندان عقل هست یا دندان‌هایی که عصب کشی می‌خواهند؟؟ممنونم از وقتی که می‌گذارید
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   در مورد شما بهترین کار این است که اول دندان هایی که مورد عصب کشی دارند بطور کامل عصبی کشی برای آنها انجام شود ، دندانهای عقل در صورتی که نهفته هستند و مشکلی ندارند میتوانند باقی بمانند ولی در غیر اینصورت حتما باید جراحی شوند . در حالت کلی بعد از انجام عصب کشی باید درد دندان ها برطرف شود در صورتی که مشکل ادامه پیدا کرد و درد پایدار بود باید به سراغ دندان های عقل رفت . مرحله آخر این است که بعد تمام این مورد ها در صورت باقی ماندن درد باید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید .

 • تصویر کاربر پ شنبه ۱ تیر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. استفاده ازچه روشی برای دندان بهتر هستش وعمر دندان را زیاد می کند.؟(قالب یا پر کردن دندان و...)
  می خواهم تمام دندان هایم را درست کنم تا هم استحکام وطول عمر ومقاومت بیشتری داشته باشه.واز نظرزیبایی هم یک دست وسفید باشه.
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   حجم پوسیدگی یا حجم پرکردگی سابق تعیین کننده است در انتخاب درمان مناسب برای دندان ها. اگر دندان ها پوسیدگی وسیعی دارد یا پرشدگی قدیمی دارید که حجم وسیعی دارد که بیش از سه سطح دندان ار در برطرف گرفته که نشود ترمیم جدید را روی آن نگه داشت بهتر است که دندانها روکش شود در غیر اینصورت تا جایی که ممکن است با پرشدگی انجام داد و روکش را به تعویق انداخت چرا که روکش ها نیز طول عمر مشخص دارند برای همین تا زمانی که لازم نباشد و دندان نیاز نداشته باشد ترجیح است که دندان را با پرگردگی نگه داشت .

 • تصویر کاربر اکرم سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب، جسارتا ضخامت نایت گارد باید چقدر باشد و اینکه نازکی و ضخامت نایت گارد به چه چیزی بستگی دارد؟ تفاوت ضامتش با بلیچینگ چیست؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   در مورد تفاوت ضخامت باید بگویم که ضخامت نایت گارد بیشتر است چون باید فشار بیشتری را تحمل کند و از نوع شیشه ای ضخیم استفاده میشود ولی بلیچینگ چون مدت زمان کوتاهی داخل دهان است نازک تر است .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی