آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر شیرین دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام هزینه کامپوزیت لمینیت چقدر است و بعد از چه مدتی باید ترمیم بشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   معمولا لمینیت های کامپوزیتی هر فک در یک جلسه انجام می شود و بر حسب عادات غذایی بیمار و رسیدگی های بیمار بین هر 6 ماه تا یک سال کامپوزیت ها نیاز به پولیش و پرداخت تا ترمیم دارند؛ البته هستند بیمارانی که با وجود گذشت چند سال، برای پولیش یا پرداخت مراجعه نکرده و مشکلی هم ندارند.
 • تصویر کاربر فاطمه دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشید من دندون 2فک بالا رو پرکردم وجراحی تاجشم کردم چون قبلا عصب کشیش کرده بودم وبعد از چند سال لق شده بود و دکتر گفت دندونت شکسته و باید جراحی بشه خب من الان پرش کردم دکتر گفت بعد از چند مدت روکشش کن ولی من نمیخوام روکشش کنم آیا راه حل دیگه ای هم هست به جز روکش؟ یا اصلا باید روکش بشه؟ ممنون میشم اگه کمکم کنین... بعدشم این دندونم لق بود و امروز پرش کردم الان لق یعنی بعد ازچند روز لقیش برطرف میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   معمولا تا حدود یک ماه بعد از جراحی لثه، دندان های محل جراحی دچار لقی می شوند که یواش یواش این مشکل برطرف می شود. در صورتی که حجم پرشدگی دندان زیاد باشد و دندان، درمانِ ریشه شده باشد، بهتر است برای جلوگیری از شکستن دندان در آینده، دندان، روکش شود.
 • تصویر کاربر صادق دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام یه سوال... اگر هنگام کشیدن دندان عقل بی حس نشد چی میشه؟ و آیا جراحی دندان عقل قسطی هم انجام میشه و حدود هزینه ش چقدره؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   در مورد کشیدن یا جراحی دندان عقل باید بگم که بدون بی حسی هیچ کاری انجام نخواهد شد و در صورتی که به علت التهاب شدید بیمار بی حس نشود عمل به تعویق خواهد افتاد. در مورد هزینه ها از کشیدن ساده تا جراحی سخت بر حسب کاری که دندان می برد قیمت ها فرق دارند به طور کلی بین 250 تا 750 هزار تومان می باشد.
 • تصویر کاربر ندا دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید ببخشید میشه سوال کنم هزینه هر واحد کار با لمینیت چند در میاد؟ لمینیت سرامیکی هر واحد چند در میاد لطف میکنید ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   بسیاری از بیماران در مورد اصلاح لبخند و مرتب کردن دندان ها و هزینه های آن سوال دارند باید بگویم که بهترین درمان برای اصلاح لبخند، ارتودنسی می باشد و در مراحل بعد با توجه به اینکه بیمار انگیزه یا زمان انجام این کار را نداشته باشد به سراغ لمینیت های سرامیکی یا کامپوزیتی می رویم.
   بعضی بیماران نیاز به لیفت لثه دارند تا طول دندان ها بلندتر و نمای خنده زیباتر شود.
   به هر حال باید در یک جلسه ویزیت با پزشک تمام طرح درمان ها مورد بررسی قرار گیرد تا بیمار با آگاهی از تمام معایب و مزایای هر روش یکی از آنها را انتخاب کند.
   هزینه لیفت لثه هر دندان: 300 هزار تومان
   هزینه لمینیت کامپوزیتی هر دندان: 500 تا 600 هزار تومان
   هزینه لمینیت سرامیکی هر دندان: 1.200 تا 1.500 تومان
 • تصویر کاربر زهرا دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خواستم هزینه ارتودنسی رو بدونم؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   در مطب ما به علت اینکه اکثر متخصصان ارتودنسی در ماه یک روز می توانند حضور داشته باشند و طول درمان بیماران معمولا بین 1 تا 2 سال می باشد و در این مدت احتمال اینکه پزشک، همکاریش را با مطب قطع کند و ما نتوانیم رضایت بیماران را جلب کنیم، دیگر خدمات ارتودنسی را انجام نخواهیم داد و فقط معرفی می کنیم.
 • تصویر کاربر محسن دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خدمات اقساطی انجام میدین؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   به علت اینکه تمام خرید هایی که برای بیماران انجام می شود به صورت نقدی با مطب حساب می شود خدمات اقساطی نداریم فقط در مورد ایمپلنت ها چون طول درمان بین 3 تا 4 ماه می باشد برای بیماران در این مدت قسط بندی انجام می شود.
 • تصویر کاربر میترا دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  قیمت کامپوزیت حدودا چقده؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   تریم کامپوزیت حدودا از 300 هزار تومان شروع می شود و با لمینیت کامپوزیتی که بین 500 تا 600 هزار تومان می باشد به اتمام می رسد.
 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا روکش دندان ماندگاری دارد و کدام جنس بهتر است؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   بر حسب دندان و توان مالی بیمار می تواند روکش انتخاب کند؛ معمولا برای دندان های انتهایی از روکش های معمول (PFM) و برای دندان های قدامی از روکش های زیباتر استفاده می شود. از لحاظ ماندگاری فرق چندانی بین روکش ها نمی باشد ولی روکش های زیبایی که در ساختارشان فلز ندارند به علت این که در چسباندن آنها می شود از چسب های سفت شونده با نور استفاده کرد تا حدودی ماندگاری بیشتری دارند.
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۱۷ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  قیمت روکش ها حدودا چنده ؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۷ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   بر حسب نوع روکش، قیمت ها متفاوت است. از 500 تا 1.500
   1- معمولی PFM
   2- زیرکونیا
   3- فول سرام
   4- لمینت های سرامیکی (emax , لومینیرز و... )
 • تصویر کاربر بهار چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 10 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا در ایران خمیر دندان بزرگسال که حاوی سدیم لوریل سولفات نباشه وجود داره؟؟ من دورون دهانم احساس سوزش میکنم جدیدا بعد از مسواک زدن و مخاط داخلی پشت لبم دور تا دور دهان پوسته های سفید زده.من ۳۲ سالمه و سابقه مصرف هیچ نوع دخانیات رو ندارم.
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 10 ماه پیش)
   با سلام
   با توجه به عکس ارسالی از دهانتان و توضیحات شما، احتمال زیاد شما به ماده ای حساسیت دارید. در این مورد به دندانپزشک متخصص تشخیص بیماری های دهان مراجعه کنید تا پس از تست بتوانند شما را راهنمایی کنند.
   به امید بهبودی کامل شما
درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی