مشاهده پرسش های دسته عمومی، صفحه 10 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر مهسا سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سوراخ لاله گوشم سفت شده و درد میکنه چندشب پیش چرک ازش بیرون اومد الانم بازم داخلش سفته و زیر فک و گردنم هم درد میکنه علتش چیس
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   شما باید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید . در صورتی که ایشان بعد معاینات تخصصی مورد عفونت را مربوط گوش ندانستند شما میتوانید از آن ناحیه عکس تهیه کنید و به دندانپزشک مراجعه کنید .

 • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشید ..حدود سه هفته پیش دندان عقل چپ بالا توسط دکتر کشیده شد از آنجاییکه ریشه دندان به سختی خارج شد ولی سالم بود و هیچ مشکلی نداشتم فقط مقداری ناحیه لثه متورم بود و دردی هم به آنصورت نداشتم بعد از گذشت دوهفته تورم کامل خوابیده و احساس درد انچانی احساس نمیکنم فقط مشکل اینجاست که وقتی به لثه دست میزنم مقداری برامدگی انتهای لثه دارم و کمی چیزی شبیه استخوان خیلی کوچک لمس میکنم آیا مشکلی هست یا این مسئله به خاطر خروج با فشار دندان عقل هست/ با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   معمولا بعد از کشیدن دندان روند ترمیم حدود یک و ماه و نیم زمان لازم دارد تا محل کشیده شدن بصورت قبل خود دربیاید . البته معمولا دندان های عقل بالا استخوان انتهای نازکی دارند و ضعیف هستند این احتمال دارد که خرده استخوان وجود داشته باشد یا هنگام کشیدن استخوان تحلیل رفته و کمی از آن شکسته باشد . بعد از یک ماه و نیم اگر مشکل شما پایدار باقی ماند به دکتر خودتان مراجعه کنید تا مشکل شما برطرف شود .اگر درد دارید و این درد اذیت کننده است به دکتر مراجعه کنید الان ولی در صورتی که تنها چیزهایی حس میکنید صبر کنید تا زمان مناسب طی شود و بهبود حاصل شود .

 • تصویر کاربر س سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  قیمت خود ایمپلنت چنده.خود ایمپلنت.کاشت نه
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   قیمت ایمپلنت های موجود با توجه به نوع برند و کشور سازنده متفاوت است و حتی بستگی به نوع گارانتی و پشتیبانی آنها نیز دارد . ایمپلنت ها درجه یک و دو نیز دارند . حدود قیمت از یک میلیون تومان است تا 5 یا 6 میلیون .

  2. تصویر کاربر س دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)
   من وارد کننده ایمپلنت هستم.خریدار هستید.از خود اصل برند
  3. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 1 ماه پیش)

   نه متشکرم

  4. نمایش سایر 2 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی