مشاهده پرسش های دسته ایمپلنت و پیوند استخوان، صفحه 1 | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

از دکتر بپرسید

 • تصویر کاربر رضا شنبه ۱۹ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام لطفا هزينه انواع مختلف ايمپلنت با روكش را اعلام بفرمائيد ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۱۹ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   ما در مطب از ایمپلنت های درجه یک کره ای ، سوئیسی و امریکایی استفاده میکنیم ، که همه دارای کیفیت بسیار خوبی هستند  . هزینه هر کدام از این ایمپلنت ها با هم متفاوت است و ما استفاده و انتخاب از هر نوع را بعهده مراجعه کننده میگذاریم که با توجه به بودجه ای که دارند هر کدام را که میخواهند انتخاب کنند . هزینه این ایمپلنت های حدودا بین دو و نیم تا 5 میلیون تومان متغییر است . البته در نظر داشته باشید که برای استفاده از ایمپلنت اول باید عکس cbct گرفته شود و مشخص شود که تراکم استخوان شما برای قرار دادن ایمپلنت مناسب است یا خیر در صورتی که استخوان بندی درست نباشد ممکن است احتیاج به جراحی پیوند استخوان نیز داشته باشید . در هر صورت شما بعد از تهیه عکس میتوانید با هماهنگی با مطب وقت ویزیت و مشاوره رایگان بگیرید تا هم وضعیت دندان شما بررسی شود و هم در مورد طول درمان و هزینه های دقیق آن با شما صحبت شود .

 • تصویر کاربر سارا یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من سه ماه فک پایین رو ایمپلنت کردم یعنی اوردنچر گاهی اوقات لثم تیر میکشه درد نداره ممکنه عفونت کرده باشه
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   معمولا افرادی که اوردنچر انجام میدهند بعلت اینکه تمام نیروی فک روی دو یا سه ایمپلنت و خالا هرچند تا ایمپلنت که بر روس آن سوار شده است وجود دارد ، خیلی این نکته مهم است که حتما به بهداشت دهان و دندان خود توجه کنید و بهتر اسن هر سه ماه به دندانپزشک مراجعه کنند برا چک آپ چون ریسک التهاب لثه در اینگونه افراد بیشتر است . در صورتی هم که التهاب لثه برطرف نشو.د ممکن است ایمپلنت را دچار مشکل کند .

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام دکتر جان من میخواستم عمل لیفت دوطرفه سینوس انجام بدم خواستم بدونم هزینش معمولا چقدره و دکترم گفته احتمالا 8سیسی پودر استخوان هم استفاده میشه آیا لازمه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام وقت بخیر

   معمولا هزینه عمل لیفت بین یک و نیم تا سه میلیون برای هر طرف هزینه دارد و به نظر من 8cc پودر استخوان زیاد است مگر ابنکه ناحیه عمل وسیع باشد که چون من عکس شما را ندارم خیلی در مورد میزان استفاده پودر استخوان نمیتوانم نظر قطعی بدم .

درحال دریافت اطلاعات
دکتر پیام حیاتی