یک کلینیک دندانپزشکی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟ | عمومی | دکتر پیام حیاتی-دندانپزشک
آدرس: آیت الله کاشانی خیابان اعتمادیان برج شیری طبقه اول واحد 4

یک کلینیک دندانپزشکی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

تاریخ: 1 نوامبر 2017
توسط: دکتر پیام حیاتی
کلینیک دندان پزشکی کجاست ؟

کیلینیک دندانپزشکی چیست ؟ حتما تاکنون به یکی کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده اید .رفتن به پیش یک دندان­پزشک به معنی بازدید از دفتر کار خصوصی او نیست. یک کلینیک دندان­پزشکی در واقع می­تواند تمام نیازهای دندان خود را زیر یک سقف، که در آن بیشتر از یک نوع متخصص و خدمات وجود دارد را برطرف کند.یک کلینیک می­تواند در یک بیمارستان، مرکز دانشکده دندان­پزشکی، یک مرکز خصوصی بهداشتی (ایجاد شده توسط یک یا چند صاحب) یا حتی توسط ارتش آمریکا یا خانه کهن واقع شده باشد. در تمامی این موارد، کلینیک دندانپزشکی آموزش بیمار برای جلوگیری از بیماری و گزینه های درمان برای روش­های مشابه که در یک عمل به طور کلی مواجه می­شوند، فراهم می کند. یک کلینیک با مواردی مانند دندان­پزشکان، دستیاران، بهداشت دهان و دندان تجهیز می­شوند که مواردی مانند تست کردن، تمیز کردن، اشعه ایکس، پر کردن، و سایر موارد لازم دندان­پزشکی را فراهم می­آورند.

چرا شما از یکی از آنها استفاده می­کنید.

کلینیک­های دندان­پزشکی معمولا به داشتن تعداد زیادی دستیار و دندان­پزشکان متخصص در هرزمان افتخار می­کنند. همچنین موارد بسیاری در دسترس شما بعنوان یک بیمار وجود دارند، برای هزینه­ها، که اغلب رقابتی هستند هرچند که با بیمه­ های معمولی سازگار نیستند.

همانطور که سال جدید تحصیلی آغاز می­شود، چون کلینیک­ها ساعت­های ملاقاتبیشتری برای عموم در اختیار عوام قرار می­دهند گرفتن وقت بسیار سخت می­شود. و اینکه کدامیک برای شما یا بچه شما است، تعداد زیادی کلینیک وجود دارند که شما می­توانید برای مراقبت از خود از آنها استفاده کنید.

معایب استفاده از کلینیک دندان­پزشکی

با اینحال، مشتریان بسیاری از خدمات موجود در کلینیک­ها ناراحت شوند وقتیکه احتیاج به فرایندها پیشرفته­تری هست. این موارد شامل:

دکتر پیام حیاتی از دکتر بپرسید

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر متین دوشنبه ۶ آبان ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ببخشید دکتر میخواستم بپرسم توی کلینیک های عمومی دکتری که هنوز عمومی نگرفته باشه هم میتونه فعالیت کنه ینی عصب کشی کنه و پر کنه و این کارا رو انجام بده یا نه؟ و اینکه عمومی چند سال طول میکشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی دوشنبه ۶ آبان ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   در حالت کلی بدون داشتن پروانه کار چه در کلینیک های دندان پزشکی و چه در مطب های دندان پزشکی نمیتوانند کار کنند . ولی خوب خیلی از مطب ها و کلینیک هایی هم هستند که بعلت هزینه هایی که پرداخت میکنند پایین است ، بسیاری از افراد هستند که پروانه ندارند و یا ممکن است دانشجو باشند . ولی معمولا در مطب ها چون مجبور هستند کار خوب ارائه بدهند و سابقه و جذب مشتری برای مطب مهم است به همین دلیل مطب ها همیشه سعی شده کسانی فعالیت داشته باشند که دارای مجوز باشند .

 • تصویر کاربر مليكا شنبه ۲۰ مهر ۹۸( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با مدرك عمومي دندان پزشكي چه كار هايي ميتوان انجام داد؟
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی شنبه ۲۰ مهر ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   همه کارهای دندانپزشکی را میتوانند با جی پی دندانپزشکی انجام دهند البته خیلی بستگی به وسعت کار دارد و توانمندی خودتان دارند که چگونه از این توانایی استفاده کنید .

 • تصویر کاربر احمد چهارشنبه ۳ مهر ۹۸( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود بر شما دکتر عزیز
  طرف قرارداد با بیمه پارسیان هستید یا خیر
  ارادتمند شما عبدی
  1. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۳ مهر ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   خیر متاسفانه ما با بیمه همکاری نداریم

  2. تصویر کاربر دکتر پیام حیاتی چهارشنبه ۳ مهر ۹۸( 8 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر

   خیر متاسفانه ما با بیمه همکاری نداریم

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
دکتر پیام حیاتی